مشکلات پرورش عقرب✔️ دوره پرورش عقرب✔️ تولید زهر عقرب ✔️ عقرب سیاه ✔️ پرورش عقرب ✔️ قیمت زهر عقرب ✔️ خرید زهر عقرب ✔️ سرمایه لازم برای پرورش عقرب

پرورش عقرب: موجودی دارای طلای مایع اما خطرناک!

کژدم یا درازدم نام های دیگر عقرب می باشد که زهر آن را طلای مایع می نامند.

این موجود کوچک و البته بسیار ترسناک این روزها افراد زیادی را به دنبال خود کشانده است

تا راهی برای کسب درآمد آنها باشد.

اما آیا به راستی پرورش عقرب سود بسیار بالایی برای پرورش دهندگان دارد

یا تعریف و تمجیدهای دیگران سرابی بیش نیست؟!!

مشکلات پرورش عقرب بیشتر از هر شغل دیگری می باشد و جدای

از اینها بسیار کار پرخطری نیز به شمار می رود.

به دلیل اینکه گونه های مختلفی از عقرب وجود دارد که تنها تعداد معدودی از آنها هستند

که زهر آنها کشنده است.

مشکلات پرورش عقرب✔️ دوره پرورش عقرب✔️ تولید زهر عقرب ✔️ عقرب سیاه ✔️ پرورش عقرب ✔️ قیمت زهر عقرب ✔️ خرید زهر عقرب ✔️ سرمایه لازم برای پرورش عقرب

مشکلات پرورش عقرب✔️ دوره پرورش عقرب✔️ تولید زهر عقرب ✔️ عقرب سیاه ✔️ پرورش عقرب ✔️ قیمت زهر عقرب ✔️ خرید زهر عقرب ✔️ سرمایه لازم برای پرورش عقرب

انواع عقرب کشنده:

سه گونه متفاوت از عقرب ها هستند که بسیار کشنده هستند و زهر آنها به سرعت هر موجود زنده ای را از پای در می آورد. که در زیر به هریک از آنها اشاره شده است.

1. عقرب کمپسوبوتوس ماتهیزنی

این نوع عقرب ها جثه بسیار کوچک و اندام باریک و کشیده ای دارند و رنگ آنها زرد رنگ متمایل به آجری می باشد. این عقرب به شدت کشنده می باشد و در مدت زمان بسیار کوتاهی تعداد بسیار بالایی از گلبول های قرمز را به نابودی می کشاند. این نوع از عقرب ها را می توان در مناطق خوزستان مشاهده کرد.

2. عقرب همیسکورپیوس لپتروس

نام دیگر این عقرب گادیم یا گاردیوم می باشد که جزء خطرناک ترین و مرگبارترین عقرب ایران به شمار می رود. رنگ عقرب همیسکورپیوس زرد است و از اندام کوچکی برخوردار است، ضمن اینکه نرهای این نوع عقرب بسیار خطرناک تر هستند. این گونه از عقرب ها به واسطه دم بلندی که دارد بسیار راحت سم را وارد بدن می کنند بهتر است بدانید این عقرب برای نیش زدن هیچ گونه صبری ندارد و به سرعت نیش می زند.

عقرب همیسکورپیوس لپتروس قادر است مقدار بسیار زیادی از سم خود را وارد بدن قربانی کند و به خاطر همین است که جزء خطرناک ترین نوع عقرب ها به شمار می رود.

3. عقرب آندرکتونوس کراسیکودا

عقرب آندرکتونوس در تمامی مناطق ایران وجود دارد و در اصل همان عقرب سیاه قهوه ای تیره می باشد البته این عقرب از جثه درشت تری نسبت به دو مدل دیگری که توضیح داده شد دارد. این عقرب نیز دارای سمی کشنده است ولی میزان کمتری از دو نوع دیگر دارد.

هدف از معرفی خطرناک ترین نوع عقرب ها این بوده که با واقعیت های زندگی این خزنده ها آشنا شوید و یقین داشته باشید که پرورش عقرب برای خارج کردن زهر آن می تواند در ابتدا سلامتی شما را بسیار به خطر می اندازد.

مجوز پرورش عقرب

لازم به ذکر است که گفته شود پرورش عقرب یکی از کارهایی است که شما بسیار با مشقت و سختی زیاد می توانید مجوز بگیرید و حتی امکان دارد شبکه بهداشت و محیط زیست به دلیل خطرناک بودن این کار به شما اجازه ندهند.

حتی اگر موفق شدید مجوز بگیرید باید مکانی کاملا اختصاصی را برای پرورش عقرب ها در نظر بگیرید و به شدت باید مراقب فرار عقرب ها باشید که به افراد دیگر آسیب وارد نکنند.

از جمله تجهیزات و وسایلی که نیاز دارد تا کسب و کار پرورش عقرب را راه اندازی کنید عبارتند از:

 • آکواریوم زایشگاه
 • دما سنج و رطوبت سنج
 • ماسه با کیفیت بالا
 • لوله های آزمایشگاهی
 • پلیت های شیشه ای
 • صندوق چرخدار
 • دستگاه فریزر
 • تانک ازت سه لیتری
 • دستگاه دیسیکاتور
 • محفظه های امن برای نگهداری عقرب ها
 • وسایل نظافت محیط عقرب ها
 • ابزارآلات کارگاهی

دوره پرورش عقرب

شاید این موضوع نظر شما را جلب کند که عقرب ها نیاز زیادی به آب و نور و غذای کافی ندارد چرا که آنها در مدت زمان طولانی می توانند بدون این موارد زنده بمانند. اما آیا خطرناک بودن این موجود دلیل کافی برای منصرف شدن از این کسب و کار نمی باشد؟!!!!!

قیمت زهر عقرب

ممکن است قیمت نسبتا بالایی که برای هر گرم زهر عقرب تعیین شده شما را وسوسه کند تا خطرات آن را به جان بخرید و در این راه سرمایه گذاری کنید.

اما بهتر است بدانید پزشکان و کسانی که به زهر عقرب نیاز دارند و خرید زهر عقرب را به طور مرتب در برنامه های خود دارند مشخصا همیشه از افرادی تهیه می کنند که سابقه همکاری زیادی را با آنها داشته اند و شاید فروش زهر عقرب به این راحتی ها هم نباشد.

سرمایه لازم برای پرورش عقرب

برای در نظر گرفتن مکانی در حدود 300 متر مربع و با برآورد 50000 عقرب در سال مبلغی حدود 100 میلیون به بالا نیاز است و اطمینان داشته باشید که این مبلغ بدون در نظر گرفتن هزینه تجهیزات می باشد و سود این مبلغ بعد از 1.5 الی 2 سال زمان می برد تا برای شما بازدهی داشته باشد.

معرفی کسب و کارهای پرسود با سارگن استون

می خواهید سرمایه های خود را چندین برابر کنید اما به چه قیمتی؟

کاملا ثابت شده است که هر کاری سختی های خودش را دارد و شما قطعا بدون زحمت نمی توانید به درآمد بالایی برسید اما آیا به دست آوردن ثروت بیشتر به خطرات کار ارزش دارد!؟

تمامی مشکلات پرورش عقرب توضیح داده شد و به نظر می رسد که اطلاعات کافی باشد برای اینکه تصمیم عاقلانه تری برای راه اندازی کسب وکار خود داشته باشید.

در کنار این کار پرخطر و مثلا پرسود که می خواهید تولید زهر عقرب را توسعه دهید و البته هیچ تضمینی وجود ندارد تا شما همیشه خریداری برای فروش زهر عقرب داشته باشید، می توانید دامنه اطلاعات خود را در حوزه خطوط تولیدی دیگر بسیار گسترش دهید.

مشکلات پرورش عقرب✔️ دوره پرورش عقرب✔️ تولید زهر عقرب ✔️ عقرب سیاه ✔️ پرورش عقرب ✔️ قیمت زهر عقرب ✔️ خرید زهر عقرب ✔️ سرمایه لازم برای پرورش عقرب

مشکلات پرورش عقرب✔️ دوره پرورش عقرب✔️ تولید زهر عقرب ✔️ عقرب سیاه ✔️ پرورش عقرب ✔️ قیمت زهر عقرب ✔️ خرید زهر عقرب ✔️ سرمایه لازم برای پرورش عقرب

شرکت سارگن استون

مشاوران شرکت سارگن استون با تجربه های بالایی که در این زمینه دارند می توانند با توجه به میزان سرمایه اولیه شما، بهترین، پرسود ترین و جذاب ترین خطوط تولیدی را به شما معرفی کنند.

این خطوط تولیدی که در انتهای این مطلب کاملا در مورد آنها توضیح داده شده تمامی جوانب آن بررسی شده و منطبق با نیاز بازار می باشند به علاوه این که این خط تولیدها به هیچ عنوان خطری ندارند و در حین کار شما را خسته و دلزده نمی کنند.

انواع خط تولید شرکت سارگن استون

 1. خط تولید ویلا و سوله پیش ساخته
 2. خط تولید سنگ گیوتینی و سنگ قیچی و سنگ جوشقان
 3. خط تولید سنگ نورانی و سنگ شبرنگ
 4. خط تولید نرده سنگی و صراحی سنگی و اشکال حجمی
 5. خط تولید سنگ جواهراتی و درمانی
 6. خط تولید سنگ قله و سنگ کوپ
 7. خط تولید سنگ ساب خور
 8. خط تولید دایموندگلس، وودگلس و جواهرات رزینی
 9. خط تولید سنگ طرح گل
 10. خط تولید سنگ اسلب نورانی
 11. خط تولید سنگ آنتیک و ابزار
 12. خط تولید سنگ مصنوعی پلیمری و سمنت پلاست